Розкласти, якщо це можливо, на множники квадратний тричлен: 9х2 – 12х + 4


Ответы на вопрос

Отвечает Трубчик Настя.
Спочатку перевіримо, чи є даний тричлен квадратним:

9x^2 - 12x + 4

Для того, щоб це був квадратичний тричлен, його старший ступінь повинен дорівнювати 2. Тут старший ступінь - 2, отже, це квадратний тричлен.

Тепер знайдемо його множники.

9x^2 - 12x + 4 = (3x - 2)^2

Перевіримо, чи є це розв'язанням:

(3x - 2)^2 = (3x - 2)(3x - 2) = 9x^2 - 12x + 4

Таким чином, ми отримали розклад квадратного тричлена на множники:

9x^2 - 12x + 4 = (3x - 2)^2
Отвечает Пустынникова Екатерина.

Відповідь: фото

розв'язання завдання додаю