Встановити відповідність між функцією та її областю визначення. функцiя 1 y= x-5 2 y=9/x²-4 3

y=10/x 4 y=25/(x+5)(x-2) Область визначення А Всі числа, крім -5; 2 Б Всі числа, крім 0 B Всі числа Г Всі числа, крім 4 ДВсі числа, крім -2; 2

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Денис.

Ответ:

1. y=x-5 В (Всі числа, бо це пряма)

2. y=9/x^2-4 Д (Всі числа окрім +-2, бо якщо піднести до квадрату буде 4-4 і це буде 0, а нуль не може бути в знаменнику)

3. y=10/x Б(Всі окрім 0)

4. 25/(x+5)(x-2) А(Всі окрім -5, 2. Просто підстав ці числа у знаменник)