Установіть відповідність між функцією та її областю визначення f(x)=x²+3x срочнооооооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Сенавьев Никита.

Ответ:

f(x)=(x+3/2)^2-9/4

Объяснение:

f(x)=x²+3x

f(x)+?=x^2+3x+?

f(x)+9/4=x^2+3x+9/4

f(x)+9/4=(x+3/2)^2

f(x)=(x+3/2)^2-9/4