Розв'яжіть рівняння 10x+42=7x-3(x-2) Знайдіть три будь-які розв'язки рівняння 3x+2y=15


Ответы на вопрос

Отвечает Светов Алексей.
10 ×+42=7x-3 x-2

10х+42=7x-3x+6

10x+42=4x+6

10x-4x=6-42


6x=-36

×=-6