В арифметичній прогресії (an) a2=−9, a4=−4. Визначте різницю цієї прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Хисамова Юля.

Ответ: d=2,5

Объяснение: За властивістю арифметичної прогресії (будь-який член арифметичної прогресії, крім першого, дорівнює середньому арифметичному двох сусідніх членів) ми можемо знайти а3:

а3 = а2+а4/2 = -9+(-4)/2 = -6,5

Тепер знайдемо різницю даної арифметичної прогресії:

d = a3-a2 = -6,5-(-9) = 2,5