Знайдіть значення p та другий корінь рівняння х2 +pх-15=0, якщо перший корінь (-5).


Ответы на вопрос

Отвечает Melnychenko Maks.

Ответ:

Объяснение:

По теореме Виета:

1) х1*х2=-15

х1=-5 => x2=-15:(-5)=3

2) x1+x2=-p

p=-(x1+x2)=-(-5+3)=2.

x²+2x-15=0

x1=-5 x2=3