Функцію задано формулою у = -3х - 2. Знайти значення функції. Якщо значення аргументу дорівнює -2;

3; 4,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Галаганов Егор.

Ответ:

При х = -2: у = -3*(-2) - 2 = 6 - 2 = 4

При х = 3: у = -3*3 - 2 = -9 - 2 = -11

При х = 4,5: у = -3*4,5 - 2 = -13,5 - 2 = -15,5

Объяснение:

Надеюсь что я тебе помог :)