3. Складіть квадратне рiвняння, коренi якого дорівнюють: 2 і 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Підгаєцький Роман.

Ответ:

x^2-9x+14=0

Объяснение:

(x-2)(x-7)=0\\\\x^2-7x-2x+14=0\\\\x^2-9x+14=0