Розв'яжіть рiвняння (x - 5)2 + 5(2x-1) = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Валерия.

Відповідь:

Розкриваємо квадрат дужки:

(x - 5)² = x² - 10x + 25

Підставляємо це у вихідне рівняння і спрощуємо:

x² - 10x + 25 + 10x - 5 = 0

x² + 20 = 0

x² = -20

Рівняння не має дійсних коренів, оскільки квадрат числа не може бути від'ємним числом. Отже, розв'язків немає.

Пояснення: