- Різниця двох чисел дорівнює 36, при чому одне з них у 4 рази більше за друге. Знайди ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Иван.

нехай 2е число 4х

1е число х

тоді маємо рівняння

4х-х=36

3х=36

х=36:3

х=12

отже,1-е число х=12

2-е 4х=4•12=48