Розв'яжіть неповні квадратні рівняння: 3x²-15x=6 ; x⁷-5=0 срочно!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мындру Валентина.

Ответ:

3x²-15x=6

3x²-15x-6=0

ділимо обидві частини на 3:

x²-5x-2=0

Застосовуємо формулу коренів квадратного рівняння:

x1,2 = (5 ± √33) / 2

x⁷-5=0

x⁷ = 5

x = ∛5

або x ≈ 1.71 (один дійсний корінь)

Отвечает Рощіна Валерія.

Ответ:

Таким чином, для рівняння 3x²-15x=6, ми додаємо 6 до обох сторін рівняння і отримуємо повне квадратне рівняння 3x²-15x-6=0.

Щоб розв’язати це квадратне рівняння, ми можемо скористатися формулою дискримінанту або методом завершення квадрату.

Для рівняння x⁷-5=0, ми можемо перенести -5 на праву сторону і отримати x⁷=5. Щоб знайти значення x, ми можемо взяти сьомий корінь з обох сторін рівності і отримати x=5^(1/7).

Объяснение: