Розв'яжи задачу. Навколо дитячого майданчика прямокутної форми споруджено огорожу завдов жки 30

м. Визнач розміри майданчика, якщо його площа дорівнює 50 м2.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

10 м на 5 м.

Объяснение:

Периметр огорожі 30 м, тоді сума ширини і довжини (напівпериметр) а+в=30:2=15 м.

Площа майданчика 50 м, тобто

а*в=50 м²

Маємо систему рівнянь:

а+в=15

а*в=50

а=15-в

(15-в)*в=50

а=15-в

15в-в²=50;  в²-15в+50=0; за теоремою Вієта в=10 і в=5

Довжина 10 м, ширина 5 м.