СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА,ДАЮ ВСЁ! При яких значеннях x вираз (x²+3)²-3(x²+3) дорівнює 4?


Ответы на вопрос

Отвечает Ветров Тёма.

Ответ:

можно підписку

Объяснение:

За допомогою факторизації ми можемо звести вираз (x²+3)²-3(x²+3) до більш простої форми:

(x²+3)²-3(x²+3) = (x²+3)(x²+3) - 3(x²+3) = (x²+3)(x²-3)

Тому, вираз (x²+3)²-3(x²+3) дорівнює 0, коли

(x²+3)(x²-3) = 0

Таким чином, ми маємо два рішення:

x²+3 = 0, звідки x = ±√3i (i - одинична уявна одиниця)

або

x²-3 = 0, звідки x = ±√3

Отже, при значеннях x = ±√3i та x = ±√3, вираз (x²+3)²-3(x²+3) дорівнює 0.