0,3m² - 3m + 7,5 розкладіть на лінійні множники квадратний тричлен


Ответы на вопрос

Отвечает Евстафьев Алексей.

Ответ:

0,3m-5²

Объяснение:

Щоб розкласти квадратний тричлен на лінійні множники, ми повинні знайти такі два лінійні множники, які при множенні дають заданий квадратний тричлен. Для цього ми можемо скористатися методом розкладу на лінійні множники, а саме розкладемо заданий тричлен на добуток двох лінійних виразів.

0,3m² - 3m + 7,5

Спочатку ми можемо взяти спільний множник усіх трьох членів, що в даному випадку є 0,3:

0,3(m² - 10m + 25)

Тепер ми можемо розкласти квадратний тричлен у круглі дужки, використовуючи квадрат трьох:

0,3(m - 5)²

Отже, розклад квадратного тричлена на лінійні множники виглядає так: 0,3(m - 5)².

Отвечает Карцев Никита.

Відповідь:      0,3( m - 5 )² .  

Пояснення:

      0,3m² - 3m + 7,5 = 0,3( m - 5 )² ;

      D = (- 3 )² - 4*0,3 * 7,5 = 9 - 9 = 0 ;    m₁ = m₂ = 3/( 2* 0,3 ) = 5 .