Розв'яжіть рівняння 5(x-2)2=3x-6​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубовик Иван.

2

Объяснение:

розкриваємо дужки:

10(х-2)=3х-6

10х-20=3х-6

переносимо з х вліво, а без х вправо змінюючи знаки, маємо:

10х-3х=-6+20

7х= 14

х=2