Срочно!! 1) Знайти суму шести членів арифметичної прогресії якщо А1= 11, d=-42) Знайти знаменник

геометричної прогресії якщо b7=-2,8 ; b8=5,63) знайти суму п'яти перших членів геометричної прогресії якщо b1=7; q=7​

Ответы на вопрос

Отвечает Прищеп Роман.

Ответ:

28,5

Объяснения:

Дано

а1=-11

d=2,5

НайтиS6-?

Решение:

a=6=1+d(n-1)=-11+2.5•5=-11+12.5=1.5

S6=(a1+a6)6:2=(-11+1.5)•6:2=-9,5•3=-28,5