Скласти квадратне рівняння корені якого дорівнюють 11 і -1, срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздов Никита.

Ответ:

Якщо корені квадратного рівняння дорівнюють 11 і -1, то ми знаємо, що множниками цього рівняння є (х-11) і (х+1). Щоб скласти квадратне рівняння з такими множниками, потрібно перемножити їх:

(х-11)(х+1) = 0

Розкриваємо дужки:

x² - 10x - 11 = 0

Отже, квадратне рівняння з коренями 11 і -1 має вигляд x² - 10x - 11 = 0.