Укажіть спільну точку графіків функції x-y=10 та y+x=8ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, СРОЧНО!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Неклюдова Алиса.

Ответ:

Щоб знайти спільну точку графіків, потрібно вирішити систему рівнянь:

x - y = 10

x + y = 8

Додавши ці рівняння, отримаємо:

2x = 18

x = 9

Підставляючи x у будь-яке з рівнянь, знайдемо y:

x + y = 8

9 + y = 8

y = -1

Таким чином, спільна точка графіків функцій x-y=10 та y+x=8 має координати (9, -1)

Объяснение:

Я цю тему пройшов