6. (26): Знайти суму десяти перших членів арифметичної прогресії (a_{n}) якщо a_{1} = 3 d = 2


Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Даша.

Пояснення:

a₁=3        d=2       S₁₀=?

                         \displaystyle\\\boxed {S_n=\frac{2*a_1+(n-1)*d}{2} }      

\displaystyle\\S_{10}=\frac{2*3+(10-1)*2}{2}*10=\frac{6+9*2}{2} *10=(6+18)*5=24*5=120.  

Відповідь: S₁₀=120.