Знайдіть кути опуклого девʼятикутника якщо вони відносяться як 4:5:5:6:7:7:8:9:9 допоможіть !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

84, 105, 105, 126, 147, 147, 168, 189, 189.

Объяснение:

Спочатку обчислимо загальну суму кутів

дев'ятикутника за формулою:

180(n-2), де n-кількість кутів

180(9-2)=180*7=1260 градусів

Складемо рівняння виходячи із відношення кутів:

4x+5x+5x+6x+7x+7x+8x+9x+9x=1260

60x=1260

x=1260/60

x=21

І тепер треба 21 перемножити на дані в умові числа:

21×4=84

21×5=105

21×5=105

21×6=126

21×7=147

21×7=147

21×8=168

21×9=189

21×9=189