3. Розв'яжіть рівняння за формулою коренів квадратного рiвняння: 6x2 + 7x - 5 = 0 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кайдарова Камилла.

Ответ:           1/2;   -5/3.

Объяснение:

6x2 + 7x - 5 = 0;

a=6; b=7; c=-5.

D = b²-4ac = 7²-4*6*(-5) = 49+120 = 169=13^2>0 - 2 корня

x1,2 = (-b±√D)/2a = (-7±√169)/2*6 = (-7±13)/12;

x1=(-7+13)/12=6/12 = 1/2;

x2=(-7-13)/12=-20/12 = -5/3.

Отвечает Пантелеева Катя.

Відповідь:    - 1 1/3  i  1/2 .

Пояснення:

      6x² + 7x - 5 = 0 ​;

   D = b² - 4ac = 7² - 4*6*(- 5 ) = 49 + 120 = 169 > 0 , тому квадратне

   рівняння має два корені  .

      x₁ = (- b - √D )/( 2a ) = (- 7 - 13 )/( 2*6 ) = - 20/12 = - 5/3 = - 1 1/3 ;

      x₂ = (- b + √D )/( 2a ) = (- 7 + 13 )/( 2*6 ) = 6/12 = 1/2 .