Розв'яжіть задачу і відповідь округліть до одиниць. Довжина прямокутника-1,79 см Ширина

прямокутника-1,42 см Периметр-?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петюль Илья.

Ответ:

Периметр прямокутника можна знайти за формулою:

P = 2(l + w), де l - довжина, w - ширина.

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

P = 2(1,79 см + 1,42 см) = 2(3,21 см) = 6,42 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 6,42 см. Оскільки вимірювання проводилось з точністю до сантиметрів, то відповідь слід округлити до одиниць. Отримуємо: 6 см.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Гладков Андрей.

Ответ:

(1,79 × 2) + (1,42 × 2) = 6,42 = 6