Не виконуючи побудов, знайти точки перетину графіків функцій у = -3x² i y = 6x.


Ответы на вопрос

Отвечает Трубников Глеб.

Ответ:

 - 3x {}^{2}  = 6x \\  - 3x(x + 2) = 0 \\ 1) - 3x = 0 \\ x 1 =0 \\ 2)x + 2 = 0 \\ x =  - 2