3x²•7x+2=0 помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

Для решения этого уравнения можно использовать формулу квадратного трехчлена:

Для уравнения вида ax²+bx+c=0 формула имеет вид:

х₁,₂ = (-b±√(b²-4ac))/2a

В нашем случае: a=3, b=7, c=2

x₁,₂ = (-7±√(7²-4•3•2))/(2•3)

x₁,₂ = (-7±√(49-24))/6

x₁,₂ = (-7±√25)/6

Таким образом, получаем два корня:

x₁ = (-7+5)/6 = -2/3

x₂ = (-7-5)/6 = -2

Ответ: x₁ = -2/3, x₂ = -2.

Отвечает Скендир Куаныш.

Ответ:

Розв’язана квадратична формула.

3x²•7x+2=0

Щоб розв’язати рівняння 3x²•7x+2=0, ми можемо використати квадратичну формулу:

x = (-b ± sqrt(b^2 - 4ac)) / (2a)

Де a, b і c — коефіцієнти квадратного рівняння ax^2 + bx + c = 0.

У цьому випадку коефіцієнти:

a = 3 b = 7 c = 2

Підставляючи ці значення в квадратичну формулу, отримуємо:

x = (-7 ± sqrt(7^2 - 4(3)(2))) / (2(3))

Спрощуючи цей вираз, отримуємо:

x = (-7 ± sqrt(49 - 24)) / 6

x = (-7 ± sqrt(25)) / 6

х = (-7 ± 5) / 6

Отже, розв’язками рівняння 3x²•7x+2=0 є:

x1 = (-7 + 5) / 6 = -1/3

x2 = (-7 - 5) / 6 = -2

Отже, розв’язками рівняння 3x²•7x+2=0 є x1 = -1/3 і x2 = -2.