Знайти корені біквадратного рівняння x4 + 10x2 + 9 = 0. Виберіть правильний, на вашу думку,

варіант:–3; –1; 1; 3Коренів немає9; 1–9; –1Виберіть одну відповідь:3412

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Лёша.

x⁴ + 10x² + 9 = 0

х² = t

t² + 10t + 9 = 0

D= 10² - 4*9 = 64, √D=8

t1= (-10+8)/2 = -1, t2 = (-10-8)/2= -9

x² = -1 або х² = -9

х²>0

Відповідь: коренів не має.