Розв'яжіть графічно систему рівнянь 2х-у=1. х-6у=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Карамашев Егор.

2х-у=1 - це рівняння прямої зі схилом 2 та перетином з осою ординат в точці (0,-1).

х-6у=4 - це рівняння прямої зі схилом 1/6 та перетином з осою ординат в точці (0,-2/3).