Срочно даю 100 балов Дві сім'ї вирушили на дитяче свято. Перша сім'я купила два дитячих квитки і

один дорослий, і всього заплатила 84 гривень. Друга сім'я купила три дитячих квитки і заплатила 144 гривні. Скільки коштує один дитячий квиток?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилин Даниил.

Ответ:

Дитячий квиток - 27 грн, а дорослий - 49 грн

Объяснение:

Нехай дитячий квиток = х грн, а дорослий у грн:

{ 2х+у =103

3х+2у=179

{у=103-2х

3х+2у=179

3х+2(103-2х) =179

3х+206-4х=179

-х=179-206

Х=27

у=103-2*27=49