Розв'яжіть рівняння x²-8x+7=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Балінт Данил.

Ответ:

Для розв'язування цього рівняння ми можемо скористатися формулою квадратного кореня:

x = (-b ± √(b² - 4ac)) / 2a

де a = 1, b = -8 і c = 7.

Підставляючи ці значення, маємо:

x = (8 ± √(8² - 4×1×7)) / 2×1

x = (8 ± √(64 - 28)) / 2

x = (8 ± √36) / 2

x₁ = (8 + 6) / 2 = 7

x₂ = (8 - 6) / 2 = 1

Отже, розв'язки цього рівняння - x₁ = 7 і x₂ = 1.