Два пішоходи відстань між яими 15 км одночасно вирушають на зустріч один одному Швидкість першого

дорівнює 4,2км/год що на 0,3км/год більше ніж швидкість другого Яка відстань буде між ними через 2,5год? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

1) 4,2 + (4,2 - 0,3) = 8,1(км/год) - швидкість зближення

2)8,1 * 2,5 = 20,25(км) - відстань, яку вони пройдуть за 2,5 годин

3) 20,25 - 15 = 5,25(км)

Відповідь: між пішоходами буде 5,25 км.