Розв'яжи рiвняння: 1) 5,9y-1,2y=9,588; 2)2,7 (0,02y + 1,4)=4,32. задача :Два пішоходи відстань

між якими 15 км, одночасно вирушають назустріч оди одному. Швидкість першого дорівнює 4,2 км/год, що на 0,3 км/год бiльше, ніж швидкість другого. Яка відстань буде між ними через 2,5 год? Периметр трикутника ABC дорівнює 15,8 дм. Сторона АС більша за сторону ВС в 1,6 раза і менша від сторони AB на 1,1 дм. Знайди довжину кожної СТОРОНИ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Захар.

Ответ:

1)5,9у-1,2у=9,588

4,7у=9,588

у=9,588/4,7

у=2,04

Проверка:

5,9*2,04-1,2*2,04=9,588

12,036-2,448=9,588

9,588=9,588

2)0,02y+1,4=1,6

0,02y=1,6-1,4

0,02y=0,2

y=10

1) 4,2 – 0,3 = 3,9 (км/год) – швидкість другого пішохода.

2) 4,2 + 3,9 = 8,1 (км/год) – швидкість зближення.

4) 8,1 • 2,5 = 20,25 (км) – відстань пройшли за 2,5 год.

5) 20,25 – 15 = 5,25 (км) – відстань між ними через 2,5 год.

Я старалась, отметьте как лучший пж