ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!! Два пішоходи, що знаходяться на відстані 15 км один

відодного, одночасно вирушають назустріч один одному. Швидкістьпершого дорівнює 4.2 км/год, що на 0.3 км/год більше, ніжчерез 2,5 год?швидкість другого. Яка відстань буде між ними через 1,6 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ердибаев Нургиса.

Ответ:

1) 4,2 - 0,3 = 3,9 (км/год) - швидкість другого пішохода;

2) 4,2 + 3,9 = 8,1 (км/год) - швидкість зближення;

1. 1) 8,1 • 1,6 = 12,96 (км) - зблизились за 1,6 год.

Зустріч ще не відбулася, бо 12,96 < 15.

2) 15 - 12,96 = 2,04 (км) - відстань між пішоходами.

2. 1) 8,1 • 2,5 = 20,25 (км) - пройшли разом за 2,5 год.

Зустріч вже відбулася, бо 20,25 > 15.

2) 4,2 • 2,5 = 10,5 (км) - пройшов перший - AC.

3) 15 - 10,5 = 4,5 (км) - CD.

4) 3,9 • 2,5 = 9,75 (км) - пройшов другий - BD.

5) ВС = 9,75 - 4,5 = 5,25 (км) - відстань між пішоходами.

Відповідь. 2,04 км (до зустрічі); 5,25 км (після зустрічі).