Два пішоходи, відстань між якими 15 км, одночасно вирушають назустріч один одному. Швидкість

першого дорівнює 4,2 км/год, що на 0,3 км/год бiльше, ніж швидкість другого. Яка відстань буде між ними через 2,5 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филькин Паша.

Ответ:

5,25 км-будет между ними через 2,5 ч

Пошаговое объяснение:

1)4,2 - 0,3=3,9 км/ч  -скорость второго пешехода

2)4,2+ 3,9= 8,1 км/ч=скорость  сближения пешеходов

3)8,1*2,5=20,25 км-пройдут они за 2,5 часа

4)20,25 - 15=5,25 км-будет между ними через 2,5 ч