до рівняння 2х+у=5 доберіть друге рівняння так, щоб одержана система рiвнянь мала: 1) лише один

розв'язок; 2) безліч розв'язків; 3) не мала розв'язків.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомичёв Денис.

\displaystyle\bf\\1)\\\\\left \{ {{2x+y=5} \atop {x-y=2}} \right. \\\\2)\\\\\left \{ {{2x+y=5} \atop {2x=5-y}} \right. \\\\3)\\\\\left \{ {{2x+y=5} \atop {-y=2x+3}} \right.