1*. Графік рівняння kx + py = 4 проходить через точки (-1; 2) i (-2; 0). Знайдіть числові значення

коефіцієнтів. Запишіть це рівняння.​

Ответы на вопрос

Отвечает Косминов Лёня.

Ми можемо використати координати двох точок, через які проходить графік, щоб знайти значення коефіцієнтів.

Замінимо координати першої точки (-1; 2) в рівняння kx + py = 4, отримаємо:

k(-1) + p(2) = 4

k + 2p = 4

Замінимо координати другої точки (-2; 0) в цьому ж рівнянні:

k(-2) + p(0) = 4

2k = 4

k = -2

Тепер ми можемо використати це значення k для знаходження p:

k + 2p = 4

(-2) + 2p = 4

2p = 6

p = 3

Отже, коефіцієнти рівняння kx + py = 4 дорівнюють -2 та 3 відповідно. Рівняння має вигляд:

-2x + 3y = 4.