Обчисліть значення виразу V25-3х, якщо х = 3. A) 16; Б) -4; B) 4; Г) - 16.


Ответы на вопрос

Отвечает Халимов Эрик.

25-3x= 25- 3*3= 25 - 9 = 16

А)16

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Відповідь:А) 16

Пояснення:все на скріні