Скількома способами із колоди карт (36 карт) Можна вибрати 3 карти так, щоб серед них було рівно 2

карти пікової масті?

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Олька.

Ответ:

Кількість способів = (кількість способів вибрати 2 пікові карти) * (кількість способів вибрати 1 не пікову карту)

Кількість способів вибрати 2 пікові карти з 9 наявних у колоді:C(9, 2) = 9! / (2! * (9 - 2)!) = 36

Кількість способів вибрати 1 карту не пікової масті з 27 наявних у колоді:C(27, 1) = 27! / (1! * (27 - 1)!) = 27

Отже, кількість способів вибрати 3 карти так, щоб серед них було рівно 2 карти пікової масті, дорівнює:36 * 27 = 972 способи.