В ящику містяться 8 білих, 7 чорних і 5 червоних кульок. Навмання виймають одну кульку. Яка

ймовірність того, 2) не біла? що кулька: 1) чорна;

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Виталий.

Объяснение:

1) 8 + 7 + 5 = 20 - всього кульок

2) Ймовірність того, що кулька не біла:

(*) 7 + 5 = 12 - не білі кульки

(*) Р = 12/20 = 0,6 - ймовірність

3) Ймовірність того, що кулька чорна:

Р = 7/20 = 0,35