У ящику лежать 30 білих і чорних кульок. Ймовірність того, що навмання витягнутою кулькою буде

чорна, дорівнює 0,4. Скільки в ящику білих кульок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Алёна.

Думаю тут мається на увазі, що в ящику всього 30 кульок. Імовірність того, що навмання витягнута кулька буде чорною дорівнює 0,4, а імовірність витягнути білу кульку дорівнює 1 - 0,4 = 0,6.

Нехай у ящику m білих кульок, тоді імовірність витягнути білу кульку становить m/30, що становить 0,6. Складемо рівняння

\dfrac{m}{30}=0{,}6\\ \\ m=30\cdot 0{,}6=18

Відповідь: 18 білих кульок.