Даю 15 балів! Пряма у = kx + b проходить через точки А(3; 1) і В(1; 5). Запишіть рівняння цієї

прямої.

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Лена.

Пряма у = kx + b проходить через точки А(3; 1) і В(1; 5). Запишіть

рівняння цієї прямої.

Розв'язання:

А (3; 1): 3k+р=1,

В (1; 5): k+р=5.

Від першого віднімемо друге:

2k=-4, k=-2.

Визначимо :

p=5+2=7.

Рівняння у=-2х+7;

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

y=-2x+7

Объяснение:

уравнение прямой, проходящей через точки (x1;y1) (x2;y2) имеет вид (x-x1)/(x2-x1)=(y-y1)/(y2-y1)

(x-3)/(1-3)=(y-1)/(5-1)

(x-3)/(-2)=(y-1)/4

y-1=-2(x-3)

y=-2x+6+1

y=-2x+7