При якому значенні k графік функції у = kx - 4 проходить через точку В (14;-18)? СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Эвелина.

Ответ:

к=-1

Объяснение:

якщо х=14 а у=18 то

-18=к*14-4

-18+4=к*14

-14=к*14

к=14/(-14)

к=-1