Було виконано пять серії підкидань монети,по 50 підкидань у кожній.Результати досліду подані в

таблиці.знайдіть відносну частоту події А

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

25/50=0,5

27/50=0,54

22/50=0,44

Пояснення:Для того, щоб знайти відносну частоту події А, потрібно частоту події А розділити на кількість випадкових варіантів.

Всього може бути 50 випадкових варіантів , бо 50 підкидань , тому ми ділимо кожне *Випадання монет аверсом догори* на 50 та отримуємо відповідь