Було виконано три серії підкидань монети,по 50 підкидань у кожній.Результати досліду подані в

таблиці.знайдіть відносну частоту події А

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Фарида.

Ответ:

25/50= 0,5

27/50=0,54

22/50=0,44

Объяснение:

Щоб знайти відносну частоту події А, потрібно частоту події А поділити на кількість випадкових