Розв'язати рівняння 8 клас X + 3√x-18= 0


Ответы на вопрос

Отвечает Сошкин Евгений.

x+3√x-18=0

3x =-x+18

9x=324-36x + x 2

9x-324 + 36x=0

9(x-36)-xx (-36+x ) = 0

(x-36)x(9-x)=0

x-36=0

9-x=0

x=36

X = 9

36+3√36-18=0

9+3√9-18=0

36=0

0=0

x не дорівнює 36

X = 9

Відповідь:

х=9