Знайдіть суму перших пяти членів геометричноі прогресії (bq) якщо b=64 q=1 A 960 B 240 B 128

Алгебра ПКР

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Объяснение:

Для геометричної прогресії, суму перших n членів можна обчислити за формулою:

Sₙ = b * (1 - qⁿ) / (1 - q),

де Sₙ - сума перших n членів прогресії, b - перший член прогресії, q - знаменник прогресії.

У даному випадку, перший член геометричної прогресії b = 64 і знаменник q = 1.

Щоб знайти суму перших п'яти членів, підставимо ці значення в формулу:

S₅ = 64 * (1 - 1⁵) / (1 - 1),

S₅ = 64 * (1 - 1) / (1 - 1),

S₅ = 64 * 0 / 0.

Отримали ділення на нуль, що не є визначеним значенням.

Вірогідно, є помилка в введених даних. У геометричній прогресії з рівним знаменником q=1, всі члени прогресії будуть однаковими і рівними першому члену b. Тому, якщо b = 64, то сума перших п'яти членів буде 64 * 5 = 320.

Таким чином, сума перших п'яти членів геометричної прогресії буде 320.