Знайдіть середнє арифматичне 3.1 3.2 3.3 Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Елисеева Инна.

Ответ:

Середнє арифматичне чисел 3,1, 3,2, 3,3 дорівнює 3,2

Пошаговое объяснение:

(3,1 + 3,2 + 3,3) ÷ 3 = 9,6 ÷ 3 = 3,2