7(х - 1) + 2(x + 3) = 7 - x. Решите ривняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Кирилл.

Розкриваємо дужки:

7x - 7 + 2x + 6 = 7 - x

Складаємо подібні доданки:

9x - 1 = 7 - x

Додаємо х на обидві сторони:

10x - 1 = 7

Додаємо 1 на обидві сторони:

10x = 8

Ділимо на 10:

x = 0.8

x = 0.8

Отвечает Небиев Эльми.

7(х-1)+2(х+3)= 7-х

9х-1=-х+7

х= 4/5 (дробом)