Розв'язати рівняння: y-х=-3 і 2х+у=9


Ответы на вопрос

Отвечает Адам Адлет.

Ответ:

Для розв'язання системи рівнянь

y - x = -3 ---(1)

2x + y = 9 ---(2)

можна скористатися методом підстановки або методом елімінації.

Метод підстановки:

З рівняння (1) виразимо y через x:

y = x - 3 ---(3)

Підставимо вираз для y (рівняння 3) у друге рівняння (2):

2x + (x - 3) = 9

Розкриємо дужки та спростимо:

3x - 3 = 9

Додамо 3 до обох сторін рівняння:

3x = 12

Розділимо обидві сторони на 3:

x = 4

Тепер, знаючи значення x, можемо підставити його у рівняння (3) для знаходження y:

y = 4 - 3

y = 1

Отже, розв'язком системи рівнянь є x = 4 і y = 1.