Розв'яжіть задачу: В одній діжці було вдвічі більше води, ніж у другій. Коли з першої діжки

відлили 15 л води, а в другу долили 5 л, то в обох діжках води стало порівну. Скільки води було в кожній діжці спочатку? 5110 40 i 20 15 i 5 20 i 10 Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Михаил.

Ответ:

40 і 20

Объяснение:

Складємо рівняття, де:

2х (л) - в першій діжці;

  х (л)  - у другій діжці

2х-15=х+5

2х-х=5+15

х=20  (л) - у другій діжці

2х=2-20=40 (л) - у першій діжці