Будь ласка, СКОРІШЕ❤️❤️❤️Віддаю усі свої бали що залишились!! Задача: графік функцій у = kx + l

перетинає осі координат в точках (0;-2) і (3;0). Знайдіть k❤️❤️❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Стефаненко Влада.

Відповідь:

Для розв'язання цієї задачі нам потрібно використати відомі нам точки перетину графіку функції з осіми координат і записати систему рівнянь.

Отже, ми знаємо, що точка (0;-2) лежить на графіку функції, тобто:

y = kx + l

-2 = k(0) + l

-2 = l

Також ми знаємо, що точка (3;0) лежить на графіку функції, тобто:

y = kx + l

0 = k(3) - 2

6 = 3k

k = 2

Таким чином, ми отримали, що коефіцієнт k для функції у = kx - 2 дорівнює 2.