Розв'язати рівняння: 3x(x + 1) - 6(x +1) = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Губенкова Дарья.

3x(x + 1) - 6(x +1) = 0

Це рівняння можна розкласти на множники

(x+1)*(3x-6)=0

Щоб вираз дорівнював 0, хоча б один з множників повинен дорівнювати нулю. Тобто, запишемо сукупність двох виразів:

[x+1=0

[3x-6=0,

[x=-1

[3x=6,

[x=-1

[x=2.

Відповідь: -1 або 2

Отвечает Фролова Евгения.

Ответ:

х1= 2; х2= -1.

Объяснение:

3x(x + 1) - 6(x +1) = 0;

3x^2+3x-6x-6=0;

3x^2-3x-6=0;

D=b^2-4ac=9+72=81=9^2;

x1,2= -b+-Vd/2a, тогда x1=(3+9)/6=12/6=2; х2=(3-9)/6=-6/6=-1.